informace:Osobní stránka na adrese: babinecpasovice.klubova-stranka.cz

informace

1.ŘÍJNA JE DEN SENIORŮ.K TOMUTO DNU SI TRADIČNĚ PŘIPRAVUJEME OCHUTNÁVKU POKRMŮ TENTOKRÁT JE TO SLANÉ PEČIVO. MY TO OSLAVÍME 7. 10 . PŘI NAŠEM SETKÁNÍ. KDO NĚCO PŘINESE,UŽ PŘEDEM MOC DĚKUJI.JIŽ JSME OCHUTNÁVALY POLÉVKU KYSELICU,POMAZÁNKY, POKRMY Z TRNEK, ZAVAŘUJEME. NO, NEJSME ŠIKOVNÉ?

16.9 SE SEJDEME VE 13. HOD U OBCHODU. PODLE POČASÍ SE VYDÁME BUD DO NEDACHLEBIC , NEBO NA VÝŠLAP PO OKOLÍ. V NEDACHLEBICÍCH SI ZAJDEME DO VÝROBNY OBUVI A PŘÍPADĚ I NÁKUPU.

OLOMOUC .DRUHÁ NEJVĚTŠÍ PAMÁTKOVÁ REZERVACE V ČESKÉ REPUBLICE
20.8 2019 JEDEME DO OLOMOUCE.POJEDEME V 6.23HOD Z PAŠOVIC.PAK DÁLE VLAKEM .NÁVRAT 17.30 HOD MŮŽE SE K NÁM KDOKOLIV PŘIDAT,

PRÁZDNINY ,DOVOLENÁ, PĚKNÉ POČASÍ NÁM PŘÍMO NABÍZÍ,ABYCHOM SE VYDALY MIMO DOMOV ZA ZÁŽITKY. V ÚTERÝ 16.7.2019 POJEDEME DO ZOO LEŠNÁ .ODJEZD JE 8.11 HOD Z PAŠOVIC.

Někam si vyjedeme.A proč taky ne.Tentokrát to bude do obce názvu RUDICE.
Pojedeme 17.6 2019 Z Pašovic v 9.07 hod. Trochu turistiky, přírody a i poznání jak se
jim v obci daří. Zanecháme tam naše šlápoty a odnesem si zážitky.

ZÁJEZD MILOTICE, ČEJKOVICE 16.5 2019
Odjezd z Pašovic 7.45hod.Prohlídka zámku MILOTICE vstupné 150kč ,sleva 110 kč..
Zde je možné si obléci zámecké kostýmy ,vyfotit se .Jen mít bílý nátělník nebo tričko. cena 270kč.
Další zastávka bude v KYJOVĚ na exkurzi v pivovaru.
Pak si zajdeme na oběd na BUKOVANSKÝ MLÝN.Tady jsme se rozhodly pro stejné menu z důvodu rezervace.MENU POLÉVKA: vývar s těstovinou,
HLAVNÍ CHOD: kuřecí plátek s bylinkami, suš.rajčata a sýr, pečené brambory.Cena 230 Kč. Můžete si dát kafíčko,zákusek. Je tam i rozhledna.

Ve 14.hod máme naplánovanou prohlídku ve firmě SONNETOR V ČEJKOVICÍCH. Zde se zpracovávají byliny a vyrábí se čaje.Možno posedět v bylinné kavárně a nakoupit čaje.
Plánovaný příjezd je 17.30 hod.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA TEL.605591730 KROČILOVÁ JANA

Děkuji všem za úklid na hřbitově. Ale ještě by to chtělo,Proto kdo by chtěl , tak přijděte ve čtvrtek 11. 4 ve 14.hod. Vemte si nářadí.

BRIGÁDA
se uskuteční dne 4.4. ve 13 hodin. Budeme uklízet u hřbitova. Vezměte si s sebou zahradnické nářadí!

1.4 Při našem pravidelném posezení v "BABINCI" k nám přijdou manželé Prokopovi ,kde nám budou povídat o IZRAELI ,kde několik let žili.Bude to jistě moc zajímavé.

VYCHÁZKA

V pondělí 18. 3. 2019 se opět vydáme na vycházku do okolí. Sraz bude jako obvykle ve 13.00 h u obchodu a půjdeme „kam nás nohy ponesou“!!! A ponesou nás zřejmě do Nedachlebic do výrobny obuvi. Takže, kdo chce nakupovat, ať si nezapomene naplnit peněženku!

JEDEME NA VÝSTAVU KAMÉLIÍ
Ve čtvrtek 14. 3. 2019 se společně vydáme do Kroměříže na výstavu kamélií. Odjedeme autobusem v 8.11 hodin. Kdo miluje kytičky, neměl by chybět!!!!

Od 1. března začíná výstava obrazů p. Peňáze , rodáka z Pašovic.Je to ve Zlíně, v galerii pod radnicí. Na případné společné akci se domluvíme v babinci 4.3.2019.

22.2.2019 začíná VÝSTAVA KAMÉLIÍ v Květné zahradě v Kroměříži. Denně je otevřeno od 9.00 do 16.00hod. Výstava "kamelie mezi živly" s doprovodným programem potrvá do 31.3.2019.